Craftovník byl očesán a všichni si odnesli krásné tričko

V sobotu 23.9. jsme ke příležitosti oslavy 40. narozenin firmy Craft rozdali 40 funkčních triček.

craftovnik banner 2

Celá akce byla pořádána ve spolupráci s firmou Vavrys CZ, autorizovaným distributorem firmy Craft. Akci předcházela několikatýdenní kampaň, která měla všechny naladit na tento speciální den. S ním byla spojená legenda o vzácném stromu Craftovníku, který byl ze severských zemí dovát až k nám a jeden ze 40 takových stromů byl i u nás na Kladně. 

"Už je tomu 40 let, co firma Craft ve Švédsku začala vyrábět špičkové značkové oblečení. Je tomu také 40 let od zasazení prvního velmi vzácného severského stromu, zvaného CRAFTOVNÍK. Tento strom plodí jen jednou za život a nese obdivuhodné plody, které nejsou k snědku, ale za to se dají nosit na sobě.

Shodou náhod semínka tohoto stromu byla zafoukána i do českých zemí, vyrostlo z nich 40 stromů a jeden Craftovník zakořenil i na Kladně. Sambar se o něj staral a letos plody tohoto stromu dozrály a vy máte jedinečnou příležitost strom očesat.

Plody Craftovníku dozrály v podobě funkčních triček a již ze stromu byly rozfoukány po lanovém parku. Doběhněte si pro to své, než bude odfouknuto zase někam jinam. A pospíchejte, plodů se urodilo jen 40, tak ať na vás zbude!"

 P1090873 P1090876

Kde byl Craftovník k nalezení se naši zákazníci mohli dozvědět pomocí nápověd v průběhu celého týdne na stránkách craftovník.cz a na našem facebooku. Nakonec zjistili, že Craftovník vyrostl v našem lanovém parku, než se tam ale dostali, všechny jeho plody byly rozfoukány po celém lanáči a všichni účastníci museli pro to své doběhnout, případně i vylézt a to často i za pomoci kamaráda.