Krásné prázdniny! Po celý červenec využijte slevový kód Létoholky20 a oblečte se na vaše dobrodružství se slevou 20% na všechno dámské oblečení.

Reportáž z ISPO 2016

ISPO 2016

DSC_0092

Stejně jako předchozí roky, jsme i letos zavítali na náš oblíbený sportovní veletrh ISPO, který se koná v Mnichově a rozhodli jsme se Vám přinést informace o několika novinkách, které na nás čekají v příští zimní sezóně. A není jich málo... :o)


 

DSC_0087

Pieps DSP Micro

Pieps neusnul na vavřínech úspěšného modelu DSP a přináší žhavou novinku v podobě vyhledávače  Micro, který v minimalistém pojetí nabízí  uživatelky velmi intuitivně všechny potřebné funkce  a navíc jako první vyhledávač umožňuje uživatelskou aktualizaci softwaru pomocí bluetooth a mobilní aplikace. Výrobce slibuje, že bude možné nejen aktualizovat software, ale i dohrávat další funkce.  


 

dlkfj

DSC_0090


Camp

K  Italům na veletrhu nechodíme jen pro to že mají dobré kafe, ale proto že patří mezi světové špičky v oblasti lezeckého vybavení. V tomto roce se můžete těšit na testovací akci prémiových  ferrata setů zmíněnoho výrobce.

Třešničkou na dortu jsou ultra lehké hůlky Sky a Sonic, které určitě ocení každý počítač gramů, neb jejich váha začíná na hodnotě lehce přes 370.


 

jh

Beal

Vývojáři od Bealu se pustili do zatím neprobádaných vod a přináší na trh dynamické open-sling, které, zdá se, výrazně ulehčí kotevnímu řetězci, nikoli však Vaší peněžence :-)


 

df

Singing rock

Na stánku tuzemského výrobce všichni pochvalně obdivovali inovované mačky Lucifer a Fakir, které dokazují že český um  se určitě může srovnávat s předními světovými značkami.

 obr

sfd

Dále zde byli k vidění: nástupce velmi oblíbené kladky Small a karabiny Hector, které by měli být v nejbližších dnech v prodeji. 


 

fd

DSC_0116

Petzl

Petzl nezaspal dobu a posouvá čelovky zase o trochu dál. A to inovovanou řadou s reaktivní funkcí NAO+ a REACTIK+, které můžete přes bluetooth ovládat svým smartphonem. Jen pro představu nové NAO se může pochlubit svítivostí 750lm a účinným dosvitem až 140m.


 

gfd

fds

Direct Alpine

Klukům z Liberce se každoročně daří snoubit skvělou funkčnost s neotřelým designem a navíc pod hlavičkou made in Czech Republic. Nová limitovaná modro/červeno/žlutá barva se prostě povedla a věřte nám, že se na příští zimu můžete opravdu těšit.


 

No na ISPU jsme se prostě pokochali a natěšili na zimu 2016/17, která jak doufáme, bude více ve znamení sněhu a outdoorových radovánek v něm. Pokud chcete vidět více, můžet mrknout i na náš facebook :o)