Pojištění Alpenverein

Cestujete rádi a často? Vydáváte se do nadmořských výšek, kde obvyklé cestovní pojištění již neplatí? Trávíte dovolenou lezením, lyžováním, horskou turistikou, na skialpech, MTB, sjížděním divoké řeky či jinými rizikovými sporty? Neriskujte a buďte pojištění! S tímto pojištěním jste kryti po celý kalendářní rok prvních 8 týdnů každé cesty až do výšky 6000m.n.m. (případně si lze připlatit za víc) a pojištěny jsou i záchranné a pátrací akce včetně přivolání vrtulníku, stejně jako odpovědnost za případné soudní výlohy.

Využijte možnosti sjednat si členství a roční pojištění ve svazu Alpenverein. Stačí vyplnit formulář, zaplatit pojištění a už od následující půlnoci můžete být pojištění na vaše NEJEN horská dobrodružství.

OEAV_alpenverein_2018_ban-78d8554ec54dabeg548c5162a065edbe

Jak získat pojištění?

Vyplňte registrační formulář, který je responzivní a lze jej bez problémů vyplnit na telefonu i velkém monitoru. Průkaz pojištěnce si poté budete moci vyzvednout osobně na naší prodejně v Dělnické ulici v Kladně a nebo ho obdržíte poštou. Formulář můžeme vyplnit i společně na prodejně a celou registrací vás provedeme. 

Osobně 

vystavíme vám členský průkaz na počkání.

Zaslat kartu poštou

po vyplnění formuláře si vyberte, jak moc na pojištění čekáte - jestli vám stačí být pojištěni až po připsání platby na účet OEAV a nebo potřebujete být pojištěni již od následující půlnoci.  

Standard - V registrační formuláři si můžete zvolit registraci Standard. Úhradu členského poplatku pak můžete provést klasickým převodem. Ihned po připsání vaší platby na náš účet obdržíte e-mailem provizorní členský průkaz. Při úhradě z FIO banky obvykle do 15 min., z jiných bank zpravidla druhý den. Provizorní průkaz platí 21 dnů. Originál členské karty odešleme do 3 pracovních dnů poštou na korespondenční adresu. Pojištění v tomto případě začíná platit o půlnoci poté, co je vaše platba připsána na náš účet.

Express - Ve formuláři zvolte úhradu Express a pohodlně zaplaťte přes GO Pay platební bránu. Obratem vám na e-mail dorazí provizorní průkaz a členství/pojištění platí od následující půlnoci. Platnost provizorního průkazu je 21 dnů. Do 3 pracovních dnů vám vystavíme standardní průkaz (-y) a odešleme jej na vaši korespondenční adresu.

oeav

Členské poplatky 2024

Cena   Kategorie členství
1 820 Kč A Dospělí od 28 do 64 let
1 420 Kč B Manžel/ka, partner/ka, senioři, junioři do 27 let
740 Kč C Děti a mládež do 18 let; Invalidé (od 50 %)
1 820 Kč A+C Samoživitelé s jedním nebo více nezaopatřenými dětmi
3 240 Kč A+B+C Výhodné rodinné členství

Rodina s jedním či více nezaopatřenými dětmi za ně neplatí žádné poplatky!
Členství a pojištění Alpenverein vyřizujeme obratem - i na počkání.

Ceny a další podmínky pro členy ČHS »

Spolu s pojištěním získáte také bonusy a slevy. Více informací naleznete na www.oeav.cz.

Rakouský Alpenverein (OEAV) byl založen v roce 1862. Dnes je v OEAV registrováno skoro 600 000 členû.

oeav