Nový systém slev a výhod

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vás informovali o změně systému slev a výhod, který jsme připravili.

Máme pocit, že jste asi již přesyceni různými slevami, které se na Vás odevšaď hrnou. Proto jsem se rozhodli změnit náš systém slev a výhod a místo slevy Vám nabídnout konkrétní hotovost jako dárek za Vaši přízeň při nakupování v našem obchodě.

Systém bude fungovat tak, že sice na první pohled ztratíte svoji věrnostní slevu, ale nově dostanete konkrétní finanční sumu, která se bude odvíjet od výše Vaší předchozí objednávky, a to i objednávky učiněné jako neregistrovaný zákazník. Jinými slovy, pokud nakoupíte za 1000,- Kč, dostanete zpět, a pozor, nikoliv 5%, ale částku 100,- Kč, což je při bližším prozkoumání sleva 10% :o)

A nemusíte se bát, že při prvním takovém nákupu přijdete o svoji dosavadní 5% věrnostní slevu – pokud učiníte objednávku v průběhu následujících 3 měsíců pod svojí registrací (červen až srpen 2015), k první objednávce Vám tuto slevu přičteme! Více informací o novém systému slev a výhod naleznete níže či v obchodních podmínkách

Systém slev a výhod

Každý zákazník, který učiní objednávku nad 1000,- Kč dostává zpět 10% z ceny v podobě automaticky generovaného jednorázově použitelného slevového kupónu uplatnitelného v některé z dalších objednávek. Jednotlivé hladiny slev jsou stanoveny následovně:

1000 – 1999,- Kč slevový kupon v hodnotě 100,- Kč                                                         

2000 – 2999,- Kč slevový kupon v hodnotě 200,- Kč                                                          

3000 – 3999,- Kč slevový kupon v hodnotě 300,- Kč                                                          

4000 – 4999,- Kč slevový kupon v hodnotě 400,- Kč                                                          

5000 – 5999,- Kč slevový kupon v hodnotě 500,- Kč                                                          

6000 – 6999,- Kč slevový kupon v hodnotě 600,- Kč                                                          

7000 – 7999,- Kč slevový kupon v hodnotě 700,- Kč                                                          

8000 – 8999,- Kč slevový kupon v hodnotě 800,- Kč                                                         

9000 – 9999,- Kč slevový kupon v hodnotě 900,- Kč                                                            

Nad 10 000,- Kč slevový kupon v hodnotě 1 000,- Kč              

Takový slevový kupón lze však uplatnit pouze za předpokladu, že předchozí objednávka bude vyřízena (tedy nebude zákazníkem stornována)!

Na výrobky v AKČNÍ NABÍDCE, DOPRODEJE, AKČNÍ SETY, VÝPRODEJE atd. dává provozovatel předem stanovenou různou výši slev. Akční ceny výrobků se zobrazují bez ohledu na registraci v Ceně s DPH. Na tyto výrobky nelze uplatnit žádnou z osobních slev!

Na některé skupiny zboží či výrobce (př. Nutrend) se nevztahuje žádná sleva, tedy ani osobní sleva!

Dále je možné dle dohody uzavřít individuální osobní slevu s jednotlivci i organizovanými skupinami (oddíly, kluby), institucemi a organizacemi pro nákup svých členů a zaměstnanců. Tyto individuální podmínky lze sjednat na emailové adrese pavel(@)sambar.cz. U individuálních osobních slev není garantovaná stejná výše slevy na všechny typy výrobků, u některých skupin výrobků se může individuální sleva lišit.

U individuálních slev se vždy hradí plné poštovné (129,- Kč/ 149,- Kč při platbě dobírkou, 99,- Kč/ 119,- Kč při platbě převodem)

Při uplatnění dárkových poukázek SAMBAR nelze využít žádnou další slevu!

Slevové kupóny

Slevové kupóny slouží k poskytnutí individuálních či skupinových slev na nákup zboží. Mohou být uplatňovány ve formě konkrétní částky či určité výše slevy (dle zadání provozovatele). Slevové kupóny mohou být generovány buď automaticky (např. při určité výši nákupu) či je ručně generuje provozovatel a nabízí k individuálnímu či veřejnému využití v souvislosti s podmínkami užití daného slevového kupónu.

Slevový kupón se uplatňuje zadáním specifického kódu do políčka "Slevový kupón" v Nákupním košíku. Po tomto zadání je o konkrétní částku či procento příslušící k danému kódu ponížena Celková cena s DPH. Slevový kupón, který má podobu konkrétní částky nelze použít na zboží nižší hodnoty, resp. při uplatnění takového slevového kupónu nebude záporná zbývající hodnota vrácena či jinak uplatněna zákazníkovi a její hodnota propadá k použití na daný nákup.

Slevový kupón lze uplatnit pouze při nákupu v e-shopu. Pokud by chtěl zákazník učinit nákup zboží, na něž chce uplatnit slevový kupón, v kamenné prodejně, může tak učinit objednávkou přes e-shop, u níž zadá způsob dopravy Osobní odběr. Cena, za kterou bude objednané zboží prodáno, již bude mít slevu generující slevový kupón automaticky započtenu.

Slevové kupóny nemusí jít uplatnit u určitých skupin zboží, na něž se vztahují zvláštní podmínky a akční ceny (př. Akční zboží)!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.