Soutěž o lano Edelrid

edelrid DIY banner

Soutěžte s námi o lano Boa 9.8 od špičkového výrobce lezeckého vybavení, německé firmy Edelrid. 

Do soutěže se může zapojit každý, stačí si u nás zakoupit DIY sadu na výrobu pytlíku na magnesium Edelrid DIY Chalk Bag či jí být obdarován, z materiálu v sadě si ušít svůj pytlík a sdílet s námi vaši fotku na instagramu. 

V sadě najdete vše potřebné pro výrobu opravdu parádního mágo pytlíku -  vnější látku s logem EDELRID, fleecovou podšívku pro vnitřní stranu, bederní pásek, poutka, držák na kartáček a čtyři různé barevné nášivky, které lze volně vystřihovat a všít na vnější látku. Vaší kreativitě se meze nekladou a design pytlíku je jen a jen na vás. 

Pro zapojení do soutěže stačí přidat na svůj instagram příspěvek s fotkou vašeho mágo pytlíku vyrobeného ze sady Edelrid Diy Chalk bag, u příspěvku přidat označení @sambarsport a #diychalkbag, to vše nejpozději do konce ledna (do 31.1.2021). My příspěvek posdílíme do našeho příběhu a po skončení soutěže vybereme a oceníme vítěze.

Hlavní vítěz bude odměněn parádním dynamickým lanem na lezení - Edelrid Boa 9.8 o délce 60m. Menší ceny máme připravené i pro ostatní, šance na výhru jsou tedy víc než velké a troufáme se říct, že máme něco pro každého, kdo se zapojí. 
B1CECFD8-9293-488F-847F-DC63430C2181

Neváhejte tedy, kupte sadu sobě, svým blízkým nebo třeba svému lezeckému parťákovi a výhra může být třeba zrovna vaše! ????