Bio sportovní doplňky stravy a péče o tělo

ringana

Součástí filosofie šetrného zacházení vůči přírodě musí být nutně také „šetrné“ zacházení sama se sebou. Neboť vše začíná u každého z nás – pokud máme hodnotu sami v sobě a záleží nám na nás samotných, můžeme poté stejný postoj uplatnit vůči okolí, druhým lidem a přírodě…

Do našeho konceptu filosofie podpory udržitelného rozvoje jsme proto zahrnuli také rakouskou značku Ringana, která se zabývá péčí o tělo a doplňky stravy pro sportovce i běžnou populaci. Je celosvětově výjimečná tím, že sortiment péče o tělo a přírodní kosmetiku povýšila ještě výše, neboť zvolila kombinaci nejmodernější hi-tech technologie se zpracováním čerstvých surovin, které je inspirováno ajurvédskou medicínou i tradicí evropského bylinkářství. Výsledkem jsou proto produkty, které:

  1. Jsou bez chemických a konzervačních látek
  2. Neobsahují geneticky modifikované organismy, parabeny, minerální oleje (parafíny, vazelínu, silikony), syntetické konzervanty (parabeny), syntetické parfémy a barviva
  3. Jsou ze surovin pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z certifikovaného přírodního sběru
  4. Nejsou testovány na zvířatech
  5. Jsou vhodné pro vegany

 

Rodinná firma, která vznikla v roce 1996 a jíž vede dodnes její zakladatel Andreas Wilfinger kromě toho také dbá na to, aby byly při výrobě využívány ekologicky šetrné postupy a přednostně používá suroviny z obnovitelných zdrojů, což se týká také snadno recyklovatelných obalů. Toto vše může probíhat hlavně z toho důvodu, že výzkum, výroba i balení produktů probíhá pod jednou střechou. Společnost podporuje mnoho sociálních projektů a je držitelem mnoha ocenění za etiku prodeje, ekologii a udržitelný rozvoj.

 

Informace k výrobkům a možnost objednání

Informace o konceptu a produktech společnosti Ringana lze získat na kontaktu Lucie Doležalová, mail: lucie@sambar.cz, tel. 604233411 nebo na webových stránkách https://www.ringana.com/

Objednávku výrobků lze učinit:

  • formou hromadné objednávky na mailu lucie@sambar.cz  - výhodnou je poštovné zdarma při jakékoliv výši objednávky
  • nebo formou individuální objednávky přes odkaz https://ringana.com/ - zde je nutná samostatná registrace a poštovné je zdarma od 120 Eur.

Ringana 9

 

Koncept čerstvosti výrobků - „FRESH“

Hlavní rozdíl v konceptu Ringany od ostatních výrobců je v tom, že při její výrobě jsou čerstvé suroviny ihned zpracovány po jejich dovezení a bez skladování jsou hotové produkty dodávány přímo zákazníkům. Žádá si to také fakt, že výrobky neobsahují konzervační látky, a tudíž nemohou být prodávány přes běžný velkoobchodní a maloobchodní prodej, neboť jejich trvanlivost je díky potřebnému zachování čerstvosti jen několik měsíců. Čerstvost surovin je důležitá z hlediska zachování některých cenných látek, které by konzervačním procesem ztratily na svém účinku.

Z tohoto důvodu Ringana využívá ke svému prodeji síť partnerů, kteří jsou vzděláváni v tom, aby dokázali přednosti a výjimečnost konceptu výrobků z čerstvých surovin dobře vysvětlit a poradit při  výběru produktů dle individuálních a specifických potřeb dané osoby . V současné době se otevírá český trh a Sambarsport se stal jedním z mála partnerů této značky na poli sportovního oboru.

 

 

Ringana 5

Ringana 7

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.