Hledáme posilu našeho týmu!!!

Hledáme posilu do našeho týmu

Pro náš zavedený tým hledáme nového usměvavého kolegu či kolegyni. Nabízíme práci na poloviční až plný pracovní úvazek.

wewantyou

Jsme kladenská firma s dlouholetou tradicí zabývající se zejména prodejem outdoorového a lezeckého zboží a provozem lanového parku. Náš tým tvoří parta kamarádů, mnoho z nás zde pracuje již více než 10 let. Rádi bychom naší partu rozšířili o novou posilu s oblibou outdoorových sportů a lezení, schopnou pracovat jako člen týmu i samostatně. Práce u nás je vcelku různorodá a není založená jen na administrativní práci v kanceláři.  

Očekáváme:

  • dobré komunikativní schopnosti a příjemné vystupování
  • základní dovednosti v práci s počítačem, MS Office
  • středoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • samostatnost, iniciativu, flexibilitu, zodpovědnost a loajalitu
  • dobrý zdravotní stav
  • základní praktické zkušenosti, dovednosti a znalosti v oblasti horolezectví a outoorových aktivit 

 

Nabízíme:

  • práci na poloviční až plný pracovní úvazek v příjemném neformálním prostředí naší firmy
  • možnost profesního a osobního růstu
  • firemní výhody vztahující se k portfoliu aktivit naší firmy
  • možnost nástupu od února 2019 či po dohodě

 

Pokud byste u nás chtěli pracovat, pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na lucie@sambar.cz a my se vám ozveme. Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v něm obsažených.

GOPR0323

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.